22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Turan'dan Şahin'e ziyaret

Turan'dan Şahin'e ziyaret
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ankara Temasları sonrasında 31 Mart Seçimlerinde tekrardan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Fatma Şahin’i makamında ziyaret etti

İlçeye kazandırılması planlanan çalışmaları değerlendirmek adına gerçekleştirdiği ziyarette  Başkan Turan, Marmara bölgesinin parlayan yıldızı haline gelen ilçemiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Rabbim nasip ederse Kandıra’mıza kalıcı eserler kazandırmak adına gece gündüz demeden çalışıyoruz şeklinde konuştu. Görüşmede ilçeye kazandırılması planlanan çalışmalar üzerinde durulurken, Kandıra Belediyesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi arasında yapılması planlanan projeler değerlendirildi.

 

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ"

Kandıra’nın her alanda kalkınmasını sağlamak adına çalışıyoruz diyen Başkan Adnan Turan, "Kandıra Belediyemizin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği çeşitli projelere ilişkin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız ve yetkililerimiz ile görüşmeler sağladık. Kutsal hizmet yolunda bir ve beraber olmak çok önemli. Yaşadığımız coğrafyayı daha ileriye taşımak adına bugün Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’i ziyaret ettik. Bu ziyaretler ile çevre şehirlerde yapılmış çalışmaları yerinde inceleyerek, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Yaptığımız istişareler ve planladığımız projeler hakkında daha net fikir sahibi oluyoruz. Ziyaretlerimizde bizleri en iyi şekilde misafir eden Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Türk Belediyeler Birliği Başkanımız Fatma Şahin’e teşekkür ediyorum. İlçemize yeni projeler kazandırmak adına gece gündüz çalışacağız. ’’dedi.

 

MANDA YOĞURDU VE BEZİ TAKDİM ETTİ

İlçenin gelişmesi, gelişerek büyümesi adına tüm imkanları değerlendiren Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Kandıra’nın meşhur Manda Yoğurdu ve Kandıra Bezini takdim ederek, ziyaret sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem