25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Pınar'ımız dünya evine girdi

Pınar'ımız dünya evine girdi
Magazin Yazdır

Gazetemizde uzun yıllardır başarılara imza atan muhabirlerimizden Pınar Gül, dünya evine girdi

Uzun yıllardır gazetemizde görev yapan Pınar Gül, bugün hayatını Tarık Tarhan ile birleştirdi. Şehrin tanınmış simalarının katılım gösterdiği nikah, bugün Dolphin Yunus Emre Kültür Merkezi'nde saat 15:00’te gerçekleşti. Nikah törenine çok sayıda basın mensubu ve davetliler katılırken, Bizim Yaka Gazetesi Kurucu Başkanı Hayrullay Demiray, İmtiyaz Sahibi Onur Alp Demiray, Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin Akbulak, Genel Yayın Yönetmeni Semrel Aşçı, Gazetemiz Başyazarı Galip Ataman ve gazete personelleri yalnız bırakmadı.

 

KENT BÜYÜKLERİ DE ORADAYDI

Mutlu çiftin nihakını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kıyarken, çiftin şahitliklerini gazetimiz yazarlarından Duayen Gazeteci Galip Ataman, Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Eski Baro Başkanı Sertif Gökçe ve Avukat Zafer Mutlu yaptı. Nikah törenine sonradan katılan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş çifti tebrik etti. 

 

IMG_3458

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem