22 Temmuz 2019 Pazartesi

Biz büyük bir aileyiz

Biz büyük bir aileyiz
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, beraberinde Başkan yardımcısı Mustafa Dursun, birim müdürleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Tüm çalışanlara emekleri için teşekkür eden Başkan Turan, “Yola çıkarken şunu söyledik; biz gönülden birlikte olmuş bir aileyiz, bu ailemizin hedefi ve gayesi halkımızın memnuniyeti, Cenab-ı Hakk’ın rızası ve Kandıralı hemşehrilerimizin dualarını almak. Allah sizlerden razı olsun. Aramızdan ayrılan merhum arkadaşlarımız için de Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyorum.” dedi

Başkan Adnan Turan, personel buluşmaları programı kapsamında başkan yardımcısı, birim müdürleri ve temizlik işlerinde görev yapan personeli ile buluştu. Tüm çalışanları ile tek tek görüşen Başkan Turan, çalışanlara yaptıkları hizmetler için de teşekkür etti. Personeller ile sohbet edip, taleplerini de alan Başkan Turan, Sizler belediyemizin gözbebeklerisiniz dedi. 

 

66344954_518370655574468_4006929394512691200_o

 

TEŞEKKÜR EDİYORUM

Her türlü hava koşulunda, gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan temizlik işleri personeline teşekkür eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Sizler temizlik işleri personelimiz olarak, her zaman örnek gösterdiğim ve bizlerin yüz akı olan çalışanlarımızsınız. Kandıra’mızın tertemiz pırıl pırıl olmasını sağlayan fedakar çalışma arkadaşlarımızla bugün burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Temizlik personeli bizim göz bebeğimizdir, dışarıdaki elimiz ayağımız, gözümüz, kulağımızdır. Vatandaşlarımızın dile getirdiği memnuniyet işimize dört elle sarılmamızı sağlıyor. İşimizi en güzel şekilde en verimli şekilde yaparsak her zaman takdir alırız. En alttan en üst personele kadar ben de sizlerden biriyim, aynı yollardan geçtim. Bu yüzden hep birlikte el ele şehrimizi daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Hepinize önce emekleriniz için sonra da burada bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Başkan Adnan Turan, tüm personelini tek tek dinleyerek, istişarelerde bulundu. Program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem