22 Temmuz 2019 Pazartesi

CHP Çayırova’da sürpriz atama

CHP Çayırova’da sürpriz atama
Siyaset Yazdır

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Çayırova İlçe Başkanlığına Burak İnal atandı

Yaklaşık iki ay önce CHP Çayırova'da yönetim kurulunun düşmesi sonucu doğal olarak başkanlıktan düşen CHP Gençlik Kolları Çayırova ilçe eski başkanının yerine Burak İnal atandı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Toplantısı'nda alınan karar sonrasında bir süredir boş olan CHP Gençlik Kolları Çayırova İlçe Başkanlığına atama yapıldı. Partinin emektar gençlerinden biri olan, seçim sürecinde gençlerle sürekli sahada yer alan Burak İnal’ın ataması dün gerçekleşti. Atama yazısı ilçeye gönderilen İnal’ın yönetim kurulu listesi ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAKTIR

Konuyla ilgili konuşan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Burak kardeşimiz seçim sürecinde çalışmalara büyük emek veren kardeşlerimizden biri. Gençler arasında da oldukça seviliyor. Yaptığımız çalışmalar sonucunda kendisinin ismi ön plana çıktı. Çayırova’da güçlü bir gençlik yapılanması oluşturacağına, güzel işlere imza atacaklarına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem