25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Ali Osman ve Mustafa Can'ın görkemli sünnet töreni

Ali Osman ve Mustafa Can'ın görkemli sünnet töreni
Magazin Yazdır

Kandıra Açık Cezaevi Kurumu'nda infaz koruma memuru olan Recep Köymen ve Şule Köymen çiftinin oğulları Ali Osman ve Mustafa Can, önceki gün Gölcük Belediyesi Kongre Salonu'nda düzenlenen sünnet töreni ile erkekliğe adım attı

Kandıra Açık Cezaevi Kurumu'nda infaz koruma memuru olarak görev yapan Recep Köymen ve Şule Köymen çiftinin oğulları Ali Osman ve Mustafa Can'ın önceki gün Gölcük Belediyesi Kongre Salonu'nda sünnet töreni gerçekleşti. Görkemli bir şekilde düzenlenen sünnet töreninde Ali Osman ve Mustafa Can erkekliğe adım attılar. Heyecanları gözlerinden okunan Ali Osman ve Mustafa Can'ı bu özel günlerinde ailelerinin yanı sıra akrabaları, arkadaşları ve dostları katılım sağladı.

 

çocuklar (3)

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Törende anne Şule ve baba Recep Köymen, davetlileri kapıda karşıladı. Tören ilk olarak ilahi dinleti gerçekleşti. Daha sonra davetliler, salonda çalınan müzikler eşliğinde doyasıya eğlenirken  törende görev alan palyaçolar da çocukları eğlendirdi. Törenin sonlarında aile fertleri, Ali Osman  ve Mustafa Can ile birlikte toplu fotoğraf çektirdiler.

 

çocuklar (1)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem