22 Temmuz 2019 Pazartesi

Türkiye'deki en popüler akıllı telefonlar açıklandı

Türkiye'deki en popüler akıllı telefonlar açıklandı
Güncel Yazdır

Ünlü araştırma şirketi olan DeviceAtlas, ülkelere göre en popüler olan telefonların listelendiği bir araştırmayı yayınladı

Günümüzde teknolojik cihaz denildiğinde akla gelen ilk ürün akıllı telefon oluyor. Birçok kişinin hakkında bilgi sahibi olduğu mobil cihazlar hayatımızda da önemli bir yer kaplıyor. Yalnızca arama yapmakla sınırlı kalmayıp sosyal medyada gündemden haberdar olabildiğimiz, internet üzerinden araştırmalar yapabildiğimiz ve müzik dinleyebildiğimiz bu cihazlar sayesinde hayatımız ciddi anlamda kolaylaşıyor.

Akıllı telefonlar ciddi anlamda hayatımızın her alanına dahil olsa da hepimiz aynı telefonları kullanmıyoruz. Farklı markaların ürettiği farklı modelleri kullandığımız için hepimizde farklı farklı telefonlar bulunuyor. Bu konu üzerine bir araştırma gerçekleştiren DeviceAtlas isimli araştırma şirketi, ülkelere göre en yaygın telefonları araştırdı.

 

Araştırmada 2019 yılının birinci çeyreğini ele alan araştırma şirketi, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu ülkelere göre en popüler telefon listesini yayınladı.

 

İşte ülkemizdeki en popüler telefonlar şu şekilde;

1- İphone 7

2- İphone 6S

3- İphone 6

4- Samsung Galaxy j7 Prime

5- Samsung Galaxy j7

6- İphone 7 Plus

7- İphone X           

8- Samsung Galaxy A7

9- İphone 8 Plus

10- Huawei Mate 10 Lite

11- Samsung Galaxy J5

12- Samsung Galaxy A5

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem