22 Temmuz 2019 Pazartesi

Başkan Söğüt, mutlu anlara ortak oldu

Başkan Söğüt, mutlu anlara ortak oldu
Magazin Yazdır

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfezli gençlerin mutlu anlarına ortak oldu. Düğünlerde genç çiftlere nasihatte de bulunan Başkan Söğüt, “Sevginiz kadar saygınız da hiç bitmesin” dedi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, hafta sonu Körfezli gençlerin davetlerini geri çevirmiyor, onların mutlu anlarına ortak oluyor. Bu kapsamda son olarak dört farklı düğün cemiyetine katılan Başkan Şener Söğüt, kiminin nikahını kıydı kiminin de en önemli ‘evetine’ şahit oldu. Başkan Söğüt ilk olarak Merve ile Ömür çiftinin düğününe konuk oldu. Söğüt hem aile büyüklerine hem de genç çifte mutluluklar diledi.

 

MUTLULUKLAR DİLEDİ

Başkan Şener Söğüt daha sonra beraberinde Başkan Yardımcıları Osman Yurt ve İbrahim Çırpan ile birlikte Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar’ın oğlu Celal ile Emine çiftinin düğününe katıldı. Başkan Şener Söğüt daha sonra Feyza ile Ömer çiftini mutlu anlarında yalnız bırakmadı. Son olarak Ayşe ile Mustafa çiftinin düğününe konuk olan Başkan Şener Söğüt, genç çifte bir ömür mutluluk dileklerini iletti.

 

Ayşe ile Mustafa

Başkan Şener Söğüt, Ayşe ile Mustafa’nın düğün merasimine katıldı.

 

Celal ile Emine

Başkan Söğüt, Başkan Yardımcıları Osman Yurt ve İbrahim Çırpan ile birlikte Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar’ın oğlu Celal ile Emine çiftinin düğününe katıldı.

 

Feyza ile Ömer

 Başkan Şener Söğüt Feyza ile Ömer çiftini mutlu anlarında yalnız bırakmadı.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem