22 Temmuz 2019 Pazartesi

Hürriyet, seçim sonuçlarını değerlendirdi

Hürriyet, seçim sonuçlarını değerlendirdi
Siyaset Yazdır

İstanbul seçim sonuçlarını değerlendiren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Her şey çok güzel oldu. Hak yerini buldu. İkinci kez seçilmek de her insana nasip olmaz. Barış diline ne kadar ihtiyacımız varmış ki bu da halkta karşılık buldu" dedi

İstanbul'da yinelenen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri sürecinde CHP Adayı Ekrem İmamoğlu'nu hiç yalnız bırakmayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sonuçları takip ettiği İstanbul'dan oy sayımları devam ederken "Gülümseyin Boolum" şeklinde paylaşım yapmıştı. Ekrem İmamoğlu'nun yeniden kazanmasının ardından sonuçlarla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Hürriyet, "Her şey çok güzel oldu. Hak yerini buldu. İlahi adalet denen bir şey var. İkinci kez seçilmek her insana nasip olmaz. Bu anlamda da olumlu bir durum. Eğer samimiysen dürüstsen, dürüstçe mücadeleni veriyorsan Allah senin yolunu açıyor. Barış diline ne kadar ihtiyacımız varmış ki bu da halkta karşılık buldu. Sağıyla soluyla hangi kültür ve ideolojiden olursa olsun insanlarımız oyunu İmamoğlu'ndan yana kullandı. Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem