17 Temmuz 2019 Çarşamba

AK Partili vekil, İmamoğlu’nu tebrik etti

AK Partili vekil, İmamoğlu’nu tebrik etti
Siyaset Yazdır

İstanbul’da dün gerçekleşen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini kazanan CHP adayı Ekrem İmamoğlu’na AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz’dan tebrik geldi

İstanbul’da dün gerçekleşen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti’nin adayı Binali Yıldırım ile CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu yarıştı. Seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre Ekrem İmamoğlu yüzde 54,21 ile seçimi kazandı. Seçim sonuçlarının ardından AK Parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz kazanan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etti.

 

SÖZ DE KARAR DA MİLLETİNDİR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz yaptığı açıklamada, “Takdir Allah’ın, söz de karar da milletindir. Aziz Milletimiz, İstanbullular son sözünü söyledi, kararını verdi. Milletimizin kararı başımız gözümüz üstündedir. Milletimizin sandıkta verdiği mesajı, uyarıyı iyi okumak da boynumuzun borcudur. Seçim sonuçlarının İstanbul için hayırlı olmasını diliyor, seçilen Ekrem İmamoğlu’nu ve siyasi olgunluğu ve gayreti ile İstanbul’a hizmet etmek için yarışan Binali Yıldırım’ı tebrik ediyorum. Umarız, seçilen Başkan söylediği gibi ideolojik düşmanlık gütmeden, kucaklayıcı bir anlayışla İstanbul’a hizmet eder” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem