17 Temmuz 2019 Çarşamba

Çelik: Yeni bir başlangıç

Çelik: Yeni bir başlangıç
Siyaset Yazdır

Haber

SP İl Başkanı Nurettin Çelik, “Önümüzde ki süreç için yeni bir başlangıç görmeyi arzu ediyoruz. Milletin iradesine sonsuz saygı göstermemiz gerekir" diyerek açıklamasına başladı

Çelik devamında, "Yeri ve zamanı geldiğinde millet kendi sözünü sorunsuz şekilde söylüyor. Seçim bitti artık herkesin işine bakması lazım. Herkesin birbirinin önünü açması lazım. Artık değişim söz konusu olmuşsa idarecilere düşen milletin iradesine saygı göstermesidir. Belediye başkanlarının kendini düşünmesi yerine kentini düşünerek çalışma yapması lazım.  İmamoğlu’nun kazanacağını tahmin ediyorduk. Ama bu kadar farkla alacağını bilmiyorduk. 200 bin fark bekliyorduk. Ama 831 bin gibi fark oldu. Sonuçlara baktığımızda SP teşkilatının çoğunluğunun İmamoğlu’na oy verdiğini görüyoruz” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem