25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Tuğba ile Cüneyt dünya evine girdi

Tuğba ile Cüneyt dünya evine girdi
Magazin Yazdır

Haber

Ziraat Bankası Körfez Şubesi Bölüm Şefi Tuğba Yaşar ile Güler Dinamik Firması Gümrük Müşavir Yardımcısı Cüneyt Mikyas bugün Derince Yenikent Venüs İş Hanı’nda bulunan Tanyıldız Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdiler

Almanya’da işçi olarak çalışan Engin Mikyas ve ev hanımı Fatma Mikyas’ın biricik oğulları Cüneyt ile işçi emeklisi merhum Erdal Yaşar ve emekli memur olan Servin Uludağ’ın biricik kızları Tuğba dün düzenlenen düğün töreninde dünya evine girdiler. Derince Yenikent Mahallesi Venüs İş Hanı’nda bulunan Tanyıldız Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreninde genç çifti ailelerinin yanı sıra akrabaları ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.

 

 

ÇİFT

Bugün düzenlenen düğün töreninde hayatlarını birleştiren Tuğba ile Cüneyt Mikyas çiftinin ilerdeki hayatlarını Kuruçeşme’de geçirecekleri öğrenildi.

 

 

EVLİLİK CÜZDANI GELİN HANIMA

Çiçeği burnunda çift, alkışlar ve müzik eşliğinde salona giriş yaptı. Çiftin düğünü nikah töreni ile başladı. Heyecanı gözlerinden okunan Tuğba ve Cüneyt çiftinin nikahını Körfez Belediyesi Nikah Memuru Ümit Doğan kıydı. Çiftin evlilik cüzdanı gelin hanıma takdim edilirken Nikah Memuru Ümit Doğan da Körfez Belediyesi’nin armağanı olan bir adet Kuran-ı Kerim ve Türk bayrağı takdim etti.

 

AİLELER (2)

 Genç çift, aileleri ile toplu fotoğraf çektirdi.

 

 

GÖNÜLLERİNCE OYNADILAR

Nikah töreninin ardından çift, ilk danslarını alkışlar eşliğinde gerçekleştirdi. Ardından pasta kesimine geçilirken gelin ve damat ilk dilimlerini birbirlerine yedirdi. Daha sonra takı törenine geçildi. Takı töreni de tamamlanınca davetliler eğlenceli müzikler eşliğinde halaylarla oyun havalarıyla gönüllerince eğlendi. Düğünün sonunda toplu fotoğraf çekimleri gerçekleştirilirken aileler, mutlu çifti Bodrum’a balayına uğurladı. Aslen Karabüklü olan Tuğba ile aslen Karslı olan Cüneyt’in ilerdeki hayatlarını Kuruçeşme’de geçirecekleri öğrenildi.

 

DANS (3)

Nikah töreninin ardından çift, ilk danslarını alkışlar eşliğinde gerçekleştirdi.

 

HALAY (3)

Takı töreni de tamamlanınca davetliler eğlenceli müzikler eşliğinde halaylarla oyun havalarıyla gönüllerince eğlendi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem