21 Temmuz 2019 Pazar

KARMEK yılsonu sergisi açıldı

KARMEK yılsonu sergisi açıldı
Kültür-Sanat Yazdır

Karamürsel Belediyesi tarafından açılan meslek edindirme kursların ( KARMEK ) yılsonu genel sergileri Belediye Kültür Merkezinde açıldı.

Sergilerin açılış törenine, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, İlçe Halk Eğitim Müdürü Mustafa Yazıcı, Belediye Meclis Üyeleri, STK’lar, kursiyerler ve çok sayıda Karamürselli vatandaş katıldı. Program, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın açılış ve selamlama konuşmasıyla devam etti. 

 

HALKIMIZI AĞIRLAYACAĞIZ
Başkan Yıldırım yaptığı konuşmada, “Sevgili davetliler öncelikle programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu programın hazırlanmasında büyük emek harcayan, sezonun başından beri bizlerle beraber bu işe gönlünü koyan, katkı sağlayan öğreticilerime teşekkür ediyorum. Öğreticilerimle beraber bu programlara katılıp kendini sosyal alanda geliştirmek üzere kendi zamanından fedakarlık yapan kıymetli hanımefendilere de sonsuz saygılar sunuyorum. ‘’ dedi. Başkan Yıldırım konuşmasının ardından açılış kurdelesi kesilerek, Karamürsel Belediyesi Meslek Edindirme Kurs Merkezi yılsonu sergisini protokol ile birlikte gezdi. Sergi organizasyonun da emeği geçen, kurs eğiticilerini ve kursiyerlerini yapmış oldukları eserlerden ve emeklerden ötürü kendilerini tebrik eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, önümüzdeki yıllarda da inşallah hep birlikte yeni işler ve çalışmalar ile Karamürsel halkımızı sergimizde ağırlayacağız" dedi.

 

JB5C2756 JB5C2842 JB5C2903

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem