22 Temmuz 2019 Pazartesi

Hürriyet ekibiyle, çalışmaları masaya yatırdı

Hürriyet ekibiyle, çalışmaları masaya yatırdı
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, başkan yardımcıları ve müdürleri ile belediye çalışmalarını masaya yatırdı.

Belediye ekibine yeni katılan başkan yardımcısı ve müdürlerin de yer aldığı toplantıda yapılacak hizmetlerde önceliklerinin her zaman vatandaşlar olduğunu belirten Başkan Hürriyet , “ toplantılarımız sayesinde şehrimizdeki sorunları ekip arkadaşlarımızla birlikte değerlendirip, daha yaşanabilir,  daha huzurlu bir şehri nasıl oluşturabiliriz birlikte değerlendiriyoruz. Müdürlüklerimiz arasındaki koordinasyon belediyemizin başarısı için büyük önem taşıyor.  

 

7 GÜN 24 SAAT ULAŞILABİLİR OLACAĞIZ

Tüm ekibimizle birlikte sahada vatandaşlarımızın yanında olacağız.  Onların istek ve şikâyetlerini iletmek için belediyemize gelmelerine gerek kalmayacak.  Vatandaşa daha yakın olabilmek ve ihtiyaçlara daha hızlı cevap verebilmek adına  hepimizin telefonları 7 gün 24 saat ulaşılabilir olacak.   Hizmetlerimizin önceliği vatandaşlarımıza dokunması, onlara daha fazla fayda sağlaması olacak” şeklinde konuştu.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem