17 Temmuz 2019 Çarşamba

Adem Turgut, Özgür'ün başına geçiyor

Adem Turgut, Özgür'ün başına geçiyor
Güncel Yazdır

Özgür Kocaeli Gazetesi'nin kurucularından Genel Yayın Yönetmeni İsmet Çiğit'in görevinden ayrılmasının ardından yerine önceki hafta Büyükşehir Belediyesi basın bürosunun başına geçmesi beklenen Demokrat Kocaeli Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut geçti

Özgür Kocaeli Gazetesi’ni kuran, bir dönem sahiplerinden olan ve uzun yıllar Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenen İsmet Çiğit, geçtiğimiz yıllarda gazeteyi sattığı Haldız ailesiyle dün yaşanan gelişmelerin ardından yollarını ayırdı. Haldız ailesiyle anlaşarak ayrıldığı bilinen Çiğit'in yerine ise önceki hafta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin basın bürosunun başına getirilmesi beklenen Demokrat Kocaeli Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut'un geçti.

 

BÜYÜKŞEHİR'E GEÇECEKTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun basın danışmanlığını yapan ve görevinden ayrılan Ömer Polat’ın yerine Demokrat Kocaeli Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut getirilecekti. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın Turgut’a basın bürosunun başına geçmesi için teklif getirdiği öğrenilmişti. Bayram öncesi Tahir Büyükakın’la görüşen Turgut’un, yeni oluşacak Basın ve Halka İlişkiler ofisinde şu günlerde başlaması beklenirken bir son dakika gelişmesi yaşandı.

 

BU ÇARŞAMBA ÖZGÜR'DE BAŞLIYOR

Dün sabah saatlerinde Özgür Kocaeli'nin uzun yıllar Genel Yayın Yönetmenliği görevini yapan İsmet Çiğit'in Haldız ailesi ile anlaşarak görevini bıraktığı öğrenildi. Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanlığı koltuğuna oturması beklenirken Özgür Kocaeli’de yaşanan değişimin ardından karar değiştiren Turgut’un çarşamba günü görevine başlaması bekleniyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem