17 Temmuz 2019 Çarşamba

KOÜ Hastanesi'nde hastalara yardım ettiler

KOÜ Hastanesi'nde hastalara yardım ettiler
Güncel Yazdır

Haber

İstanbul Küçükçekmece TED Atakent Özel Anadolu Lisesi'nden gelen 6 kişilik öğrenci grubu, KOÜ Tıp Fakültesi ve Uygulama Hastanesi'ni ziyaret edip hastalara yardım ederek önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi, önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha ev sahipliği yaptı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne İstanbul Küçükçekmece TED Atakent Özel Anadolu Lisesi'nden gelen 6 kişilik bir öğrenci grubu ve okullarının danışman öğretmenleri ile Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde hastalara yardım ettiler.

 

HASTA

 

HASTALARIN BEĞENİSİNİ KAZANDILAR

Hastaların bulamadığı bölümlere götürerek, yaşlı hastaları tekerlekli sandalyeye bindirip taşıyarak hastaların beğenisini kazandılar. Sosyal sorumluluk projelerinin son gününde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başmüdürü Burhan Eres'i ziyaret edip bu imkanı kendilerine tanıdıkları için teşekkür ettiler.

 

YARDIM ETMENİN MUTLULUĞU

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ndeki sosyal sorumluluk projesindeki 6 genç çok şey öğrendiklerini insanlara yardım etmenin mutluluk verdiğini  ifade ettiler. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başmüdürü Burhan Eres, "6 genç öğrenciyi tanımaktan mutlu olduğunu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gençlerin hayata bakışlarının daha değişik olacağını vurgulayarak her şeyden önemlisi yardım etmenin mutluluğunu yaşadılar" dedi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem