17 Temmuz 2019 Çarşamba

Başkan Turan gençlerin mezuniyetine ortak oldu

Başkan Turan gençlerin mezuniyetine ortak oldu
Eğitim Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kocaeli Üniversitesinde gençlerin mezuniyet sevincine ortak oldu.

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan; Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin 23'ncü dönem mezunları için düzenlediği mezuniyet törenine katıldı.

 

ÖĞRENCİLER YALNIZ KALMADI

Düzenlenen törene Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra, Kandıra İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük, Kandıra Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ümit Alnıaçık, Belediye Meclis Üyesi Selahattin Okan, öğrenciler ve öğrenci yakınları katıldı.

 

KEP ATARAK SONA ERDİ

Törende yapılan açılış konuşmalarının ardından, bölüm birincilerine belge ve ödülleri verildi. Mezun öğrenciler bölümlerine göre sırayla kürsüye davet edilerek mezuniyet belgeleri takdim edildi. Mezuniyet töreni, kep atma gösterisiyle sona erdi. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a büyük ilgi gösteren öğrenciler, Başkan Turan ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.  Dereceye giren öğrencilere plaket ve hediye takdim eden Başkan Turan; mezun olan tüm öğrencilere hayatları boyunca başarılar diledi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem