17 Temmuz 2019 Çarşamba

Sokakta doğaçlama var

Sokakta doğaçlama var
Kültür-Sanat Yazdır

Haber

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Dosi Sanat Merkezi oyuncuları, hem güldüren hem düşündüren doğaçlama tiyatro gösterilerini bu kez sokağa taşıdı

İlimizde eğitim faaliyetlerine 2018 yılında başlayan sanat ve eğitim merkezi Dosi Sanat'ın birbirinden yetenekli oyuncuları Cenk Şen, Erkin Cihan Karuserci, Gamze Onat, İrem Yiğit ve Gizem Gül Kurt geçtiğimiz günlerde tiyatro severleriyle bu kez sokakta buluştu.

 

DOSİ

 

HUZUREVİ VE REHABİLİTASYONDAN SONRA

Geçtiğimiz yıl Kocaeli Huzurevi'nde huzurevi sakinlerine yönelik doğaçlama tiyatro gösterisi sergileyen Dosi Sanat oyuncuları, geçen hafta da Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü'nde sahne alarak bir sosyal sorumluluk projesini daha hayata geçirmişti. Dosi Sanat Merkezi oyuncuları bu kez doğaçlama tiyatro gösterisini İzmit Tahsin Marmara Sokak'a taşıdı.  

 

YOĞUN İLGİYLE İZLEDİLER

Birbirinden yetenekli gençler, geçtiğimiz günlerde Tahsin Marmara Sokak (Yeni Cuma Yanı kafeler sokağı)'ta akşam saat 19:00'da bir araya gelerek doğaçlama tiyatro gösterilerini sergiledi. Hem onları İnstagram duyurularından özellikle izlemeye gelen seyirci hem kafelerde oturanlar ve yoldan geçenler hem de apartman sakinleri büyük ilgi ile izledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem