17 Temmuz 2019 Çarşamba

KOÜ Kültür Evi “II. İslam Sanatları Sergisi”

KOÜ Kültür Evi “II. İslam Sanatları Sergisi”
Kültür-Sanat Yazdır

Kocaeli ile üniversitemizi bütünleştirme çalışmalarının bir ayağı konumunda olan Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Evi, bugüne kadar düzenlediği kurslarla adından sıkça söz ettiriyor.

DSC_9428

 

SEKAPARK’ ta eğitim faaliyetlerini sürdüren KOÜ Rektörlüğü Kültür Evi'nde Kocaeli'nin sosyal ve kültürel dokusuna etki eden kurslar da veriliyor. Bu kurslarda öğrenciler tarafından yapılan eserler ise düzenlenen sergi ile sanatseverlerle buluştu. Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Evi II. İslam Sanatları Sergisi, Gar Sanat Galerisi’nde bugün (13.06.2019) yapılan yoğun katılımlı tören ile açıldı. Kültür Evi’nde kurslara katılan öğrencilerin 100 eserinin yer aldığı sergi, katılımcılardan büyük beğeni topladı. Küratörlüğünü Öğr. Gör. Yıldırım Karadeniz’in yaptığı ve Hat, Tezhip, Ebru, Minyatür eserlerinden oluşan sergi 21 Haziran’a kadar açık kalacak.

 

DSC_9423

DSC_9461

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem