22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Gazetemizden Öztekin Kaşukci’ye hayırlı olsun ziyareti

Gazetemizden Öztekin Kaşukci’ye hayırlı olsun ziyareti
Güncel Yazdır

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi Başkanı olarak atanan Öztekin Kaşukci’yi, Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin Akbulak ve Genel Yayın Yönetmeni Semrel Aşçı makamında ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu dönem yeni kurulan İstihdam Müdürlüğünün başına Öztekin Kaşukci getirildi. Uzun yıllar İŞKUR müdürlüğü yapan ve görev süresince başlattığı projelerle pek çok alanda işsizler için iş imkanı sağlayan Kaşukci, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın tarafından özel olarak bu görevle vazifelendirildi.

 

 

GAZETEMİZDEN ZİYARET
Bizim Yaka Kocaeli Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Ertekin Akbulak ve Genel Yayın Yönetmeni Semrel Aşçı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi Başkanı olarak atanan İŞKUR eski İl Müdürü Öztekin Kaşukci’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretten memnun kaldığını dile getiren Kaşukci, “Öncellikle yapmış olduğunuz nezaket ziyareti için teşekkür ediyorum. Başta Tahir Büyükakın ve çalışma arkadaşlarım bu göreve getirilmemden dolayı çok memnun. Yeni görevim herkes tarafından kabul gördü. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur” dedi. Kaşukci’ye yeni görevinde başarılar dileyen Akbulak ve Aşçı, ziyaret sonunda Kaşukci’ye hediye takdiminde bulundu.

 

 

 

ÖZTEKİN KAŞUKCİ KİMDİR?
1964 Kars Digor doğumlu olan Öztekin Kaşukci 1976 yılında ailesiyle Kocaeli’ye taşındı. Orta öğretim ve liseyi Derince’de bitiren Kaşukci, Anadolu Üniversitesi İşletme mezunu oldu. Kamu Yönetimi dalında yüksek lisansa devam Kaşukci, Edirne, Bursa, Bartın ve Gebze’de İŞKUR Şube Müdürlüğü yaptı. Ardından 2008-2009 yıllarında Samsun İŞKUR İl Müdürü ve ardından Kocaeli İl Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Öztekin Kaşukci evli ve 3 çocuk babası.

 

 

IMG-20190612-WA0010

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem