22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

İl Başkanı Yıldız'dan Filiz açıklaması

İl Başkanı Yıldız'dan Filiz açıklaması
Güncel Yazdır

Haber

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz'e yönelik yıpratma çabaları olduğunu ifade eden İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, "İYİ Parti İzmit İlçe Başkanımızı yıpratma çabaları beyduhedir. İl Başkanı olarak ben ve genel merkezimiz, başkanımızın sonuna kadar yanındayız" dedi

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, yayınladığı açıklamada İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz'e yönelik yıpratma çabaları olduğunu ifade etti. İl Başkanı Yıldız, "İYİ Parti İl Başkanı olarak ben ve genel merkezimiz sonuna kadar yanında olduğumuzu herkesin bilmesini isterim. Aciz kişiliksizlerin uğraşları elbet karşılığını bulacaktır" dedi.

 

YIPRATMA ÇABALARI BEYHUDEDİR

Devamında Yıldız, "Seçim sürecinde gece gündüz çalışan, tertemiz yüreği ile Atatürkçü duruşundan taviz vermeden koşan, İzmit Belediyesi'nin kazanılmasında ciddi katkı sunan, partisine, teşkilatına, genel başkanına sadık, yaptığı işi ahlaklı bir şekilde yapan, İzmit’in gülen yüzü, İzmitlinin yüreğinde yer bulan sevgili kardeşim İzmit İlçe Başkanım Pelin Coştur Filiz'i yıpratma çabaları beyhudedir" şeklinde konuştu.

 

ELBETTE KARŞILIĞINI BULACAK

İYİ Parti İl Başkanı olarak kendisinin ve genel merkezin, İlçe Başkanı Filiz'in sonuna kadar yanında olduğunu ifade eden Yıldız, "Aciz kişiliksizlerin uğraşları elbet karşılığını bulacaktır. Basın emekçisi sevgili dostlardan ricam size gelen asılsız, astarsız mailleri bizlerle paylaşırsanız Kocaeli'nin güzel insanlarını gerçek haberlerle bilgilendiririz. Sevgi ve selamlarımla" ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem