21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Bahçeşehir Koleji mezunlarını uğurladı

Bahçeşehir Koleji mezunlarını uğurladı
Eğitim Yazdır

Haber

Bahçeşehir Koleji, öğrencilerin ve velilerinin unutamayacağı bir törenle 124 öğrencisini mezun etmenin gururunu yaşadı.

Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılsonu mezuniyet töreni dün okulun bahçesinde gerçekleşti. Heyecan ve coşku içinde geçen törende 8. sınıftan 67  ve 12. Sınıftan  57 olmak üzere toplam 124 öğrenci mezun olmanın gururunu yaşadı. Öte yandan 12. sınıflarda okul birinci Mehmet Orhan Yıldırım, ikincisi Osman Berke Yıldırım ve üçünü ise Pınar Gül oldu. 

 

IMG_1830

 

YARINLARA HAZIRLAMAK

Mezuniyet törenine Bahçeşehir Koleji Kurucu Temsilcisi Recep Haldız, Okul Müdürü Mahmut Kalcı, Lise Müdürü Orçun Barış ve öğretmenler katıldı.  Programda konuşan Okul Müdürü Mahmut Kalcı şu ifadelere yer verdi: “Bahçeşehir Koleji olarak, öğrencilerimizi en iyi şekilde eğiterek yarınlara hazırlamak, hayatın her alanında güçlü bir şekilde yollarını çizmek en büyük gayemiz olmuştur. Bugün Atatürkçü, çağdaş, kendine inanan, topluma karşı sorumluluklarını bilen, ülkesini seven öğrencilerimizi mezun ederken, bu güzelliğin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Mezun olan tüm öğrencilerimizin yolları açık olsun”

 

katılım

 

İYİ İNSAN

Lise Müdürü Orçun Barış ise yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Bizimle geçirdiğiniz yıllar boyunca sizlere akademik ve sosyal becerilerin yanında her şeyden daha çok önem verdiğimiz “iyi insan” olma becerisini kazandırmak için çok çalıştık. Şimdi ışıldayan gözlerinizde bunların hepsini görüyor ve sizlerle gurur duyuyoruz. Sizi eşitlikten yana, insan haklarına sahip çıkan ve saygı duyan, kopyalamayan üreten, eleştirmeyen geliştiren, Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan yani bilimin yolundan ayrılmayan ve fark yaratan bireyler olmaya gönderiyoruz.  2019 Mezunları!  Yolunuz ve bahtınız açık olsun.”

 

IMG_1843

Okul Müdürü Mahmut Kalcı 

 

 

OKUL BİRİNCİSİ

Açılış konuşmalarının ardından başlayan kep giyme töreninde 8. sınıftan mezun olan 67 öğrenciye ve 12. Sınıftan  mezun olan 57 öğrenciye mezuniyet belgeleri ile başarı belgeleri verildi. Öğrenciler belgelerini büyük bir coşkuyla alırken, velilerin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Okul birincisi olan Mehmet Orhan Yıldırım, arkadaşlarının coşkulu alkışları arasında mezuniyet kütüğüne brövesini çaktı. Yıldırım yaptığı konuşmada üzerinde emeği geçen öğretmenlerine teşekkür ederek arkadaşlarına ise hayatlarında başarılar diledi. Törenin sonunda, öğrenciler keplerini atarak mezuniyet coşkusunu yaşadı.

 

birinci kütük

12. Sınıf okul birincisi Mehmet Orhan Yıldırım’a plaket ve diplomasını Okul Müdürü Mahmut Kalcı verdi, arkadaşlarının coşkulu alkışları arasında mezuniyet kütüğüne brövesini çaktı.

 

ikinci

 

12. sınıf okul ikincisi Osman Berke Yıldırım’a plaket ve diplomasını Anadolu Lisesi Müdürü Orçun Barış takdim etti. 

 

üçüncü

12. sınıf okul üçüncüsü Pınar Gül’e plaketini ve diplomasını Sakarya Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Berna Karasu verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem