21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Başsavcılıktan yangınla ilgili açıklama

Başsavcılıktan yangınla ilgili açıklama
Asayiş Yazdır

Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından dün Çayırova Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir tekstil fabrikasında 4 kişinin ölümüne neden olan yangınla ilgili açıklama yapıldı

Gebze Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından dün akşam saatlerinde Çayırova Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen tekstil fabrikası yangınıyla ilgili açıklama yaptı. Savcılık tarafından ölü sayısının 5 değil, 4 olduğu ve olayla ilgili 2 savcının görevlendirildiği belirtildi.

 

İŞTE O AÇIKLAMA

“06/06/2019 günü saat 10:00 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi İsmet İnönü Caddesi No:15 sayılı adreste bulunan Akpınar Tekstil isimli iş yerinde yangın çıktığı, içeride bayram mesaisi nedeniyle yaklaşık 30 kişi olduğu, yangının başladığı andan itibaren çalışanların dışarı çıktıkları, çıkan yangından dolayı içeride kalmış olduğu düşünülen şahısların kurtarma çalışmaları ve yangını soğutma işlemi devam etmekte olup, yangında ölen şahıs sayısının 4 olduğu ve yanmış şekilde oldukları anlaşılmıştır. Bu kapsamda soruşturma başlatıldığı ve olayın soruşturulması için 2 Cumhuriyet Savcısının görevlendirildiği, maddi gerçeğin tüm yönleriyle aydınlatılması için olay yerinde araştırma ve inceleme devam etmekte olup, gelişmeler hakkında kamuoyu bilgilendirilecektir. Tüm basın/yayın kuruluşları ve kamuoyuna duyurulur"

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem