22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Emekli astsubaylar çocuklarla oruç açtı

Emekli astsubaylar çocuklarla oruç açtı
Güncel Yazdır

Haber

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Gölcük Şubesi, 6’ncı geleneksel iftar programında sevgi evleri ve yetiştirme yurdunda kalan öğrenciler ile bir araya geldi.

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Gölcük Şubesi öncülüğünde Arı Otomotiv ve ailesinin desteği ile bu yıl 6’ncısı düzenlenen geleneksel iftar programında sevgi evleri ve yetiştirme yurdunda kalan öğrenciler için iftar programı düzenlendi. Beytülkebap’ta düzenlenen iftar programına TEMAD Gölcük Şubesi Başkanı Bekir Tülü’nün yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, Arı Otomotiv’in sahibi Emin Birlik, CHP İzmit meclis üyesi Mehmet Baştürk, CHP İzmit ilçe yöneticileri ve çok sayıda çocuk katıldı.

 

AİLE SICAKLIĞINDA YAPILAN İFTARLAR

İftar programında konuşan TEMAD Gölcük Şube Başkanı Bekir Tülü, “6 yıldır Gölcük’te bulunan tüm yurtlardaki çocuklara iftar programı düzenliyoruz. Aile ortamı ile iftarlarımızı açıyoruz. Ramazan boyunca çocuklara çeşitli etkinliklerde bulunuyoruz. Onlara aile sıcaklığında yapılan iftarlarımızın devamını da inşallah önümüzdeki dönemlerde devam ettireceğiz. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi. İftarda kısa bir konuşma yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Bu anlamlı iftar programını düzenleyen, emeği geçen herkese kent adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem