22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

İdlib, Azez ve Kocaeli’de ortak iftar

İdlib, Azez ve Kocaeli’de ortak iftar
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri "Ümmet İftarı" başlığı altında İdlib ve Azez’de düzenlenen iftar programında sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak, ilimizde iftar açan vatandaşlarla bir araya geldiler

Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri "Ümmet İftarı" başlığı altında İdlib Suriye’deki insanlara 5 bin kişilik iftar programı düzenledi. İdlib ve Azez’de düzenlenen programa gönüllü kültür teşekküllerinden bir heyet oluşturuldu. Heyet başkanlığını dönem başkanı, Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Başkanı Şahin Yaşlık üstlenirken iftarda, TÜGVA İl Başkanı Muhammet Hanefi Akbulut, KİHMED İl Başkanı Sabahattin Yamak, İHH İl Başkanı İsmail Yeşildal, Gönüllü Kültür Teşekkülleri Üyesi ve Umuttepe Camii Derneği Başkanı Abdullah Binbay, İHH Başiskele Temsilcisi İlhan Altıntaş yer aldı. İftar programı aynı gün, hem İdlib hem de ilimizde yapıldı. İlimizde düzenlenen programa da dernek üyeleri katılım gösterirken, İdlib ve Azez’de ki iftar programı öncesi sosyal medyadan canlı yayın yaparak, ilimizde iftar açan vatandaşlarla bir araya geldiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem