22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Miniklerin sergisine yoğun ilgi

Miniklerin sergisine yoğun ilgi
Güncel Yazdır

Haber

Özel Tuncay Emir ve Bilgün Dereli Anaokulu öğrencileri Dolphin AVM’de ‘Sınıfım Doğa’ projesi kapsamında yaptıkları eserleri sergiledi

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi Hami Projesi kapsamında Özel Tuncay Emir ve Bilgün Dereli Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları ‘Sınıfım Doğada’ sergisi Dolphin AVM’de bugün açıldı. Sergiye öğrencilerin velileri ve çok sayıda öğretmen yoğun ilgi gösterdi.

 

KURDELE (1)

 

YOĞUN KATILIM

Öğrenciler tarafından hazırlanan eserlerin gösterildiği sergiye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Doğan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Turgut Cüre, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Osman Hasanoğlu, İl Milli Eğitim AR-GE temsilcileri, diğer okul müdürleri, çok sayıda öğretmen ve velileriyle beraber öğrenci katılım gösterdi.

 

İNCELEDİLER

 

VELİLER BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİ

Serginin açılışını okul müdürleri ve protokol kurdele keserek yaptı. Kurdele kesme töreninin ardından Özel Tuncay Emir Anaokulu Müdürü Müzehher Atış ve Bilgün Dereli Anaokulu Müdürü Hatice Kılıçkap gelen protokole sergiyi gezdirerek öğrencilerin yaptıkları eserleri tanıttı. Öte yandan Özel Tuncay Emir ve Bilgün Dereli Anaokulu öğrencilerinin hazırladıkları doğa sergisine katılan veliler, kendi çocuklarının eserlerinin yanı başında bol bol fotoğraf çekildi.

 

MİNİKLER

 

 

İL BİRİNCİSİ OLDULAR

Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başlattığı 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Bilgün Dereli Anaokulu ve Tuncay Emir Anaokulunun yürüttüğü "Sınıfım Doğa" adlı projesi il birincisi seçildi. Dolphin AVM'de yapılan sergi sonrası birinci olan çalışmalara plaket takdiminde bulunuldu.

 

İŞTE PLAKET ALANLAR
Nil Aktop
Fatma Toksöz Barlas
Gülhan Yorulmaz
Rüyam Alankuş Kargılı

 

BİRİNCİLER

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem