22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Tarhan'a önemli görev

Tarhan'a önemli görev
Güncel Yazdır

Haber

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul'da görevlendirildi

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi nedeniyle Milletvekillerine çalışma takvimi oluşturan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, Milletvekillerinin bir kısmını İstanbul’un ilçelerinde, bir kısmını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde bir kısmını ise İstanbul’un geneli için görevlendirdi.

 

TARHAN İSTANBUL’DA GÖREVLİ

22.05.2019 tarihinde başlayacak olan seçim kampanyasında CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, İstanbul’un geneli için sorumlu Milletvekillerinden biri olarak görevlendirildi.

 

BAYRAM HARİÇ İSTANBUL’DA ÇALIŞACAKLAR

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Milletvekillerine gönderilen yazılı bildiride bayram hariç görevli Milletvekillerinin İstanbul’da çalışması sadece bayramda kendi bölgelerinde olmaları öngörülüyor. Bazı Milletvekilleri İlçelerde sorumlu olurken Tahsin Tarhan gibi İstanbul’un genelinde görevli milletvekilleri Grup Başkan Vekilleri ile doğrudan temasta olarak her bölgeden sorumlu olacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem