23 Ağustos 2019 Cuma
Bellona

Cumhur hoca, Van Erciş Belediyespor’a umut oldu

Cumhur hoca, Van Erciş  Belediyespor’a umut oldu
Güncel Yazdır

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yine başarıya imza attı. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim dalı Başkanı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli 'ye başvuran hasta sağlığına kavuştu

Daha önce Van Erciş Belediyespor'da oynayan daha sonra Balıkesir Yakupspor'a transfer olan ayrıca milli takıma seçilip sakatlığı nedeni ile oynayamayan futbol oyuncusu Erol Çalışkan dört yıl gibi uzun süre önce kıkırdak yaralanması geçirmiş, birçok sağlık kuruluşunda tedavi edilmeye çalışılmış ama hasta eski konforunu bir türlü yakalayamamıştı. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli 'nin hastası olarak Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ni tercih eden hasta, 08/05/2019 tarihinde hastanede başarılı bir ameliyat  geçirdi. Hastanın yaklaşık 3 ay sonra spora başlayabileceği planlanıyor. Bu da hasta için umut oldu.

 

MUTLULUĞU GÖZLERİNDEN OKUNUYORDU

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli, "Hastanın ameliyatı  hakkında bilgi aldığımızda hastanın 2 ay sonra spor aktivitelerini yapabileceğini söylemesi, futbolcu Erol Çalışkan'ı mutlu etti. Erol Çalışkan'ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu" ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem