23 Ağustos 2019 Cuma
Bellona

TÜMSİAD Kocaeli ailesi sahur sofrasında buluştu

TÜMSİAD Kocaeli ailesi sahur sofrasında buluştu
Güncel Yazdır

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi, geleneksel Sahur programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Gültepe Dinlenme Tesisinde düzenlenen Sahur programına; TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar DOĞAN, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih ÇITAK, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner BİBER, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Tümsiad Genel Merkez Yöneticileri ve Kocaeli Şube Üyeleri katıldı.

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ

Programın açılışında kısa bir selamlama konuşması yapan TÜMSİAD Kocaeli Şubesi Başkanı Abdulkadir Yılmaz şunları söyledi: "Ramazan ayı; rahmet, bereket, birlik beraberlik, yardımlaşma ve kaynaşma ayı. TÜMSİAD ailesi olarak sık sık dostlarımızla iftar ve Sahur sofralarımızda buluşuyoruz. Ayrıca Ramazan ayı münasebetiyle sosyal sorumluluk anlayışımızın gereği olarak erzak, giysi ve sair yardımlarımızı da artırarak devam ettiriyoruz. TÜMSİAD ailesi, üretim gücü ve sektörel çeşitliliğiyle Kocaeli ve ülke genelinde önemli bir gücü temsil etmektedir. Bu doğrultuda ekonomimize değer katmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya üretmeye devam ediyoruz."

 

ÜRETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan da şöyle konuştu: "TÜMSİAD ailesi olarak Ramazanın birlik ve beraberliğini hissetme adına aynı sofrayı paylaştığımız iftar ve Sahur programları düzenliyoruz her şehirde. Bir iş adamı derneği olarak ekonomimize katkı amacıyla çalışmalarımız da tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda sektörel araştırmalar yapıyor, yerel yöneticilerimiz ve üniversitemizle sürekli bir araya geliyoruz. E ticaret platformu kurduk. KOBİ'lerimizin e ihracatla ihracat yapabilir seviyeye gelmesini sağlayan eğitim programları organize ettik. Tarımsal kalkınmayla alakalı da ciddi çalışmalarımız var. Kısacası güzel projeler üretiyoruz, üretmeyi de sürdüreceğiz. Dedi.

 

HEDİYE TAKDİMİ

Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan beye, Kocaeli Genç TÜMSİAD Başkanı Salih Sarıkaya, Genç TÜMSİAD Genel Başkanı Fatih ÇITAK beye tablo hediye ettiler.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB ) , TEPAV işbirliğiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinin belirlendiği yarışma da Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında yer alan TÜMSİAD üyemiz BEŞÜZZİ firmasının sahibi Çetin Vuraloğlu’nu Genel Başkanımız Yaşar Doğan başarısından dolayı kendisini tebrik ederek tablo hediye etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem