22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Af, Meclise geliyor mu?

Af, Meclise geliyor mu?
Güncel Yazdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından 24 Haziran Genel Seçimlerinden önce gündeme getirilen Af Yasası henüz sonuçlanmazken on binlerce mahkum ve yakınları yasanın TBMM'ye gelmesini umutla bekliyor

31 Mart Yerel Seçimlerini geride bırakan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin 24 Haziran Genel Seçimlerinden önce gündeme getirdiği af yasası ve bunun yanı sıra hal yasası, nafaka ve kıdem tazminatı gibi on binlerce insanı ilgilendiren konular sonuçlanmayı bekliyor.

 

ÖNCE ADALET KOMİSYONUNA

Bu yasaların Meclis'e gelip gelmeyeceği de vatandaşlar tarafından merakla bekleniyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Yerel seçim sürecinin sona ermesiyle birlikte Meclis Genel Kurulu'nun Ceza İnfaz Yasası ve Ceza Kanunu'nda bazı değişiklikler öngören taslak çalışmalarını ele alması bekleniyor. Çalışmaların daha sonra Adalet Komisyonundan da geçerek Meclis'e geleceği öğrenildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem