22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Candemir ve Çeviker’den önemli başarı

Candemir ve Çeviker’den önemli başarı
Spor Yazdır

Hanibal Spor Kulübü sporcularından 2006 doğumlu Y. İ. Çeviker Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen “Basketbolcu Havuzu Tarama Programı” 1. aşamasını başarıyla geçerek federasyon yetkililer tarafından 2. aşamaya davet edildi

2016’da kurulan ve kısa süre içerisinde kent basketboluna ciddi bir ivme kazandıra Kocaeli Hanibal Spor Kulübü sporcularından Yusuf İbrahim Çeviker, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Basketbolcu Havuzu Tarama Programı’nın 1. aşamasını başarıyla geçti ve federasyon yetkilileri tarafından 2. aşamaya davet edildi.

 

SİNAN GÜLER DAVET ETTİ
Yine Kocaeli Hanibal Spor Kulübü’nde forma giyen yetenekli basketbolcu Can Candemir, Sinan güler ve Güler ailesinin düzenlediği Güler Legacy Basketbol kampına burs kazanarak Milli basketbolcu Sinan Güler tarafından davet edildi. Hanibal Spor Kulübü, başarılarından dolayı iki sporcuyu da yaptıkları açıklama ile kutladı.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ
Kulüp yönetimi tarafından yapılan açıklamada “Kulübümüzün sporcularından 2006 doğumlu C. Candemir Sinan güler ve Güler ailesinin düzenlediği Güler legacy basketbol kampına burs kazanarak Sinan Güler tarafından davet edilmiş kulübümüzü ve bizi gururlandırmıştır. Bundan sonrası için de başarılarının devamını diliyoruz ve bu güzel tecrübeyi doyasıya yaşamasını arzu ediyoruz.” denildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem