22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

AİHL’den kitap okuma yarışması

AİHL’den kitap okuma yarışması
Eğitim Yazdır

İzmit Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin düzenlediği “41 Matematik Olimpiyatları” ve “Asım’ın Nesli Okuyor” adlı kitap okuma yarışmalarının ödül töreni okulun konferans salonunda (Ömer Halisdemir Konferans Salonu) gerçekleşti.

ÖĞRENCİLER (2)

 

 

Büyük heyecana sahne olan törende, yarışmalarda başarı gösteren öğrenci, danışman öğretmen ve okullar ödüllendirildi. Kocaeli Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Elşen Veli’nin de katıldığı ödül törenine ayrıca İlçe Milli Eğitim müdürü Ömer Akmanşen, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç Dr. Ali Demir, çeşitli sivil toplum kuruluşları ve eğitim camiasından önemli isimler katıldı.

 

DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER

41 Matematik Olimpiyatları yarışmasında Yahya Kaptan Ortaokulu’ndan Murat Deniz Korkmaz 1. Oldu. Gölcük Uğur Mumcu Ortaokulu’ndan Eren Meriç 2., Özel Başiskele Uğur Ortaokulu’ndan Abdullah Kamil Karataş ise 3. Oldu. Öğrenciler Laptop ve altın ile ödüllendirildiler. Grup bazında yapılan değerlendirmede ise şampiyonluk Yahya Kaptan Ortaokulu’nun oldu. 2.lik kupasını Özel Başiskele Uğur Ortaokulu’nun aldığı yarışmada aynı puanı paylaşan Gebze 50. Yıl Chrysler Ortaokulu ve Gölcük Uğur Mumcu Ortaokulu 3. Kupasını almaya hak kazandı.

 

KATILIM

 

 

“ASIM’IN NESLİ OKUYOR”

“Asım’ın Nesli Okuyor” kitap okuma yarışmasında İzmit Evliya Çelebi İmam Hatip Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Dilara Erbay 1. Oldu. Gebze Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Y. Gökhan Öztürk 2., Gebze Emlak Konutları Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi Beyzanur Bayav 3. Oldu. Öğrenciler ve danışman öğretmenleri altın ile ödüllendirildiler. Ayrıca 4-7. Öğrenci ve danışma öğretmenlerine de mansiyon ödülleri takdim edildi. Grup olarak Gebze Emlak Konutları Ortaokulu 1., Gebze Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu 2. ve Gebze Emlak Konutları Ortaokulu (2. Grup) 3. Oldu. Dereceye giren okullar plaket ve hediyelerle ödüllendirildi. Büyük bir heyecana sahne olan tören hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem