25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Hürriyet müdürlükleri kendine bağladı!

Hürriyet müdürlükleri kendine bağladı!
Siyaset Yazdır

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, istifa etmemekte ısrarcı olan Nevzat Doğan döneminden kalma 3 başkan yardımcısına bağlı müdürlükleri kendisine bağladı

Ekibini kurma konusunda oldukça ağırdan alan Başkan Hürriyet bugün ilginç bir adım attı. Daha önce makamına çağırıp “Yeni ekip kurmayı planlıyorum. Kendinize yer bulun” dediği üç başkan yardımcısına bağlı tüm müdürlükleri kendine bağladı. Hürriyet gerekçe olarak “görülen lüzum üzerine” ifadesini kullandı.

Bilindiği gibi geçen dönemin başkan yardımcılarından İbrahim Bulut bu dönem aday olmamış, Adnan Pala ise Derince Belediyesine yine başkan yardımcısı olarak transfer olmuştu. Mehmet Örgev, Güray Oruç ve Serkan Yeğnidemir ise herhangi bir kuruma geçmemiş ya da geçememişti. Daha önce başkan yardımcılığına atanan Dilek Yalçın’a bağlanan müdürlükler (Mali Hizmetler Müdürlüğü,  İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü,  Bilgi İşlem Müdürlüğü Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü) dışındaki tüm müdürlükler, bundan böyle Başkan Hürriyet’e bağlanmış oldu

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem