20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

MÜSİAD Kocaeli iftar programında buluştu

MÜSİAD Kocaeli iftar programında buluştu
Güncel Yazdır

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kocaeli Şubesi tarafından MÜSİAD Sosyal tesislerinden geleneksel iftar programı gerçekleştirildi. Programa iş ve siyaset dünyasından birçok isim katılım sağladı.

MÜSİAD Kocaeli Başkanı Kadir Şahin’in ev sahipliğinde Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Yaşar Çakmak, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, KOTO Başkanı Necmi Bulut, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kocaeli İl Müftüsü Yusuf Doğan, BBP Eski İL Başkanı Serhat Duyar, Saraybahçe eski Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, ASKON Kocaeli Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, MÜSİAD üyeleri ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

 

İFTAR (5)


BİR ARAYA GELMEYİ ÖNEMSİYORUZ

Ezan okunması ile birlikte açılan iftarın ardından ilk konuşmayı yapan MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin konuşmasında, “MÜSİAD olarak dostlar ile bir araya gelmeyi önemsiyoruz. Ramazan ayı da buna vesile oluyor. Bizler çalışmanın bereketine inanıyoruz. Birbirimize yardım etmeyi önemsiyoruz. Cenabı Allah inşallah tutuğumuz oruçları kabul eder. Bugün dünyasının en yaygın iş adamı derneği olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyanın her tarafında dokunduğumuz insanların mutluluğunu görünce ne kadar doğru bir yolda olduğumuzu görüyoruz. Bizler sadece helel lokma peşindeyiz.” İfadelerini kullandı.

 

Büyüklü

 

Hasan Arif Bükülü

 

99 ÜLKE 224 NOKTA

Kocaeli Şube Başkanı’nın ardından kürsüye çıkan MÜSİAD Genel Başkan yardımcısı Hasan Arif Büyüklü yaptığı konuşmada, “Kocaeli Şubemizin düzenlediği iftar programına hepiniz hoş geldiniz. İftar soframızı siz değerli dostlarımız ile paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. MÜSİAD iş dünyasında bambaşka bir anlayışın temsilcisi olmuştur. Dünyada 94 ülke 224 noktada faaliyet gösterirken her geçen gün daha da büyüyoruz. Ülkemizin gelecekte söz sahibi olan ülkeler arasında yer almak için çalışıyoruz. Gelin yatırımlarını akit kaybetmeden hayata geçirin. Bu ülke bizi yanıltmaz. Ülkemizin yeniden büyüme trendini yakalaması önümüzdeki günlerdeki gündemimizdir. Türkiye’mizin önümüzdeki yıllarda ekonomideki ilk 10 ülke olması yolunda elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullanarak sözlerini sonlandırdı..

 

şahin

Kadir Şahin

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem