22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Hazal ve Anıl'ın mutlu günü

Hazal ve Anıl'ın mutlu günü
Magazin Yazdır

Muhasebe Uzmanı 24 yaşındaki Hazal Özlü ile Fedaral Moğul fabrikası üretim mühendisi Anıl Yegin görkemli bir tören ile izmit Maide restoranında nişanladı.

 

İş Adamı Özer Özlü ve Komek yahya kaptan eğitim kurslarında kursiyer olan Dilek Özlünün 2 çocuğundan biri olan Hazal Özlü İle Emekli Muammer Rasuf yegin ve Nebahat Yeginin oğulları Anıl Yegin mutluluğa ilk adım olan nişan merasiminde birbirlerine söz verdiler. Bu mutlu günlerinde Yegin ve Özlü ailesinin akrabaları ve arakadaşları mutlu çiftleri yalnız bırakmadı. Bir yıldır birlikte olan çift nişanlanma kararı alarak aileleri ile maişde restorantta görkemli bir şekilde dünya evine girmenin ilk adımı olan nişan merasiminde gönüllerince eğlendi. Kocaelide Geniş bişr kesim tarafından tanıdan Özer Özlü ise kıznın bu mutlu gününde yanında olmaktran mutluluk duyduğunu dile getirdi. Nişan yüzüklerini kesim töreninin ardından pasta kesimi ve katılımcılar müzik eşliğinde güönüllerince eğlendiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem