20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Hamilik beratı belgesi verildi

Hamilik beratı belgesi verildi
Güncel Yazdır

Haber

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, il ve ilçe milli eğitim yöneticileri ile ‘Hami Projesi’ kapmasında yapılan çalışmalara katkıda bulunan okul müdürlerine belge takdim etti

İl Millî Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, il ve ilçe millî eğitim yöneticileri Valilik Akçakoca Toplantı Salonu’nda, “Hami Projesi” kapsamında yapılan çalışmalara katkıda bulunan 42 okul müdürüne Hamilik beratı belgesi verdi.

 

“2023 EĞİTİM VİZYON BELGESİ”

Milli Eğitim Bakanlığı “2023 Eğitim Vizyon Belgesi” çerçevesinde eğitim sisteminin önemli bir parçası olan özel öğretim alanının önümüzdeki süreçte kalite odaklı bir yapıya dönüşmesine, yenilikçi uygulamaların hayata geçirilmesine, özel okullar ile resmi okullar arasındaki sosyal dayanışmayı ve bütünleşmeyi artırmaya yönelik çalışmalar hedefliyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem