20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Öztürk: İş dünyamızla birlikte güzel işler yapacağız

Öztürk: İş dünyamızla birlikte güzel işler yapacağız
Güncel Yazdır

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve meclis üyelerini ağırlayan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İş dünyamızın hem istihdama hem de şehir ekonomisine katkısı önemli. Birlikte yönetim anlayışıyla güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle bir araya geldi. Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ferit Kır’ın da katıldığı ziyarette konuşan Başkan Şener Söğüt, “Nazik ziyaretiniz bizleri mutlu etti. Ticaret Odamızın ve esnaflarımızın her zaman desteğini gördük. Seçim sürecince de bir çok kez bir araya geldik, sizlerle projeler üzerine istişareler yaptık.

 

“BU KENTİ BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Bu kenti birlikte yöneteceğiz. Sizler birlikte yaşadığımız bu kentte ticaret yapıyorsunuz. Kentin ticaretinin daha yukarıya çıkması için ilçemizi buna göre planlamak, ticari bakış açısıyla değerlendirmek önemli. Tabi bunu bizler tek başımıza yapmayacağız. Tam bu noktada sizlerin fikir ve önerileri ile vereceğiniz destekler çok önemli. İnanıyorum ki; Körfez’de güzel işler yapacağız, daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

 

ÖZTÜRK, “İÇİMİZDEN BİRİSİ”

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk de Başkan Şener Söğüt’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek, “Öncelikle kendi içimizden birinin seçilmiş olmasından dolayı memnuniyet duyduk. Uzun yıllardır tanıdığımız, odada da birlikte görev yaptığımız bir arkadaşımız başkan seçildi. Ticaret ve siyasetin içerisinde önemli görevlerde bulundu. Tecrübeleri ile ilçemize önemli kazandırımlar elde ettireceğine eminiz” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem