20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Efe Tur, 23 Nisan'da çocukları unutmadı

Efe Tur, 23 Nisan'da çocukları unutmadı
Güncel Yazdır

Efe Tur Özemniyet ailesi,kendilerini tercih eden çocuk yolculara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda teşekkür etti

Efe Tur Özemniyet ailesi, kendilerini tercih eden çocuk yolcularını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda unutmadı. Efe Tur Özemniyet ailesi, çocuk yolcular ve aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirdi. Efe Tur'dan gelen açıklamada, "Değerli yolcularımızın Efe Tur Özemniyet ailesini tercih ederek, bilet satış noktalarımızı, otobüslerimizi, servislerimizi varlıklarıyla şenlendirdikleri ve yüzlerindeki tebessüme vesile olmamızı sağladıkları için minnet duyarak teşekkür ederiz. Biliriz ki vatanı korumak çocukları korumakla başlar. Geleceğimizin kahramanlarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı camiamız adına yürekten kutlarız" ifadeleri yer aldı.

 

ÇOCUK YOLCULARIN 23 NİSAN MESAJLARI

Ülkenin her bölgesine hizmet veren Efe Tur Özemniyet'in Bartın bölgesinden yolcusu Yusuf Kayra, “Atam’ıza teşekkür ederim bize güzel bir gün hediye ettiği için, Efe Tur‘a maket araba ve boyama kitabı hediye ederek bizleri düşündükleri için de teşekkür ederim" dedi. İzmir bölgesinden çocuk yolcusu Batu Uzun, “Hediyeleriyle beni mutlu ettikleri için Efe Tur yetkililerine teşekkür ederim. Tüm çocukların mutlu olmasını dilerim" diye konuştu. Ankara bölgesinden Furkan Yanık, “23 Nisan’ımız kutlu olsun, çocuklar ölmesin, bizi hep böyle mutlu edin" ve Kocaeli bölgesinden ise Buse Küçük, “Dünya hala güzelse bizim sayemizdedir, bizleri de güldüren mutlu eden Efe Tur‘a teşekkür ederim. Ve savaşlar dursun , çocuklar oynasın, ölmesin" sözlerini paylaştı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem