20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

KOHAYDER’den sokak hayvanları için turnuva

KOHAYDER’den sokak hayvanları için turnuva
Güncel Yazdır

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği tarafından sokak hayvanları yararına düzenlenen 4 Mevsim Tavla Turnuvası başlıyor. Turnuvada birinciye bin TL değerinde hediye çeki, ikinci olana 500 TL değerinde hediye töreni ve üçüncü olana ise 250 TL değerinde hediye çeki verilecek

Kocaeli Doğa ve Hayvan Dostları Derneği tarafından düzenlenen 4 Mevsim Tavla Turnuvası 27-28 Nisan tarihleri arasında yapılacak. İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarlığı öncülüğünde ve Tavla 41 yürütücülüğünde düzenlenen 4 Mevsim Tavla Turnuvası İzmit Yahya Kaptan Mahallesi Akkavaklar Caddesi Gross Market üstünde bulunan Yahya Kaptan Kahvesi’nde yapılacak.

 

ÖDÜL TÖRENİ 28 NİSAN’DA
Turnuvaya başvuruda bulunmak isteyenler Yahya Kaptan Kahvesine giderek başvuru formunu doldurmaları ve başvuru ücreti için 70 TL ödemeleri gerekiyor. Turnuvanın ödül töreni 28 Nisan Pazar günü saat 19.00’da yapılacak. Turnuva sonucunda birinci olana bin TL değerinde hediye çeki, ikinci olana 500 TL değerinde hediye töreni ve üçüncü olana ise 250 TL değerinde hediye çeki verilecek. Turnuvanın gelirleri ise sokak hayvanları yararına kullanılacak.

N Pınar GÜL

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem