20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

ÇYDD'den 23 Nisan şenliği

ÇYDD'den 23 Nisan şenliği
Güncel Yazdır

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kocaeli Şubesi 5. Geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenliği Etkinliğini 21 Nisan Pazar günü Tüysüzler Mahallesi'nde gerçekleştirdi

ÇYDD Öğretmen Mualla Eke ve Tınaztepe Eğitim ve Kültür Evi çocuk kulübü öğrencileri , Çağdaş Gençlik Birimi gençleri, dernek üyeleri ve mahalle halkının geniş katılımıyla  Bayramı coşkuyla kutladı.Program ulu Önder  Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Şube Başkanı Meral Dönmez konuşmasında Ulusal egemenliğin önemine vurgu yaptı, çocuklara gelecek günleriniz daha güzel ve aydınlık olsun diye seslendi. Eğitim Evi Yürütme Kuruluna, Eğitim Evi eğitmenleri ne ve katılan herkese teşekkür etti. Program sunuculuğunu 7. Sınıf öğrencilerinin yaptığı etkinlikte  şiirler okundu, şarkılar söylendi ve Halk Oyunları gösterisi yapıldı. 23 Nisan pastası kesildi. Çağdaş Gençlik Birimi üniversiteli gençler çocuklara çeşitli oyunlar hazırlamıştı. Halat çekme, yoğurt yeme, kaşıkla yumurta taşıma, çuvalla koşu, ip atlama, yüz boyama, çocukları çok mutlu etti. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem