20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Yıldız: Göreve devam edeceğim

Yıldız: Göreve devam edeceğim
Güncel Yazdır

Haber

İlk yerel seçim sınavını 31 Mart'ta veren İYİ Parti, seçimlerin ardından tüm il ve ilçe yönetimlerinde olağanüstü genel kurula gitme kararı aldı. Adaylığıyla ilgili gazetemize konuşan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, Genel Merkezden gelen taleple yeni dönemde de göreve devam edeceğini söyledi

Önceki gün Genel Başkan Meral Akşener liderliğinde toplanan Genel İdare Kurul Toplantısından olağanüstü genel kurul kararı çıkmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, yeni dönemde de göreve devam edeceğini belirterek, “Süreç hepimiz için iyi olacak. Ben Genel Merkez’e giderek, benimle ilgili tasarruflarını görüştüm. Genel Başkanımız, ‘Birlikte devam edeceğiz’ dedi. Bizde üzerimize düşeni yapacağız. Göreve önümüzdeki dönem de devam edeceğiz inşallah." dedi.

ADAY ÇIKAR MI BİLMEM

Başka adaylık başvurusu olup olmadığıyla ilgili soruya yanıt veren Yıldız, "İlk görüntüye göre öyle bir talebi olan yok. Zaten Genel Başkanın kararına karşı biri aday olarak çıkarsa, kendi bilir." dedi. Sürecin ilçe kongreleriyle başlayacağını belirten Yıldız, "Önce ilçe kongreleri, ardından il kongresi yapılacaktır ancak henüz bize Genel Merkezden resmi tebligat yapılmadı” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem