20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Niyazi Yağız kongreyi değerlendirdi

Niyazi Yağız kongreyi değerlendirdi
Güncel Yazdır

Haber

S.S.İzmit 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifinin geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen kongresinde başkan seçilen Niyazi Yağız kongre değerlendirmesinde, “Birliğimiz devam edecek. Kooperatifimizin sıkıntıları çok. Göreve başladıktan sonra süratli bir şekilde çalışmalara başlayacağız” dedi

S.S.İzmit 5 Nolu Minibüs ve Otobüsçüler Kooperatifi geçtiğimiz cumartesi günü kongre yaptı. Kongre mevcut Başkan Lokman Aydemir, Niyazi Yağız ve Mustafa Kurt yarıştı. Niyazi Yağız 188 oyla başkan seçildi. Mevcut başkan Lokman Aydemir ise 162 oyda kaldı. Diğer aday Mustafa Kurt 53 oy alırken kongrede 3 tane de boş oy kullanıldı

 

“VERİMLİ BİR KONGRE YAŞADIK”

Kongreye ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan yeni başkan Niyazi Yağız, “Henüz görevi devralmadık. Yarından itibaren o işlemlere geçeriz diye düşünüyorum. 5 Nolu Kooperatifin en verimli kongrelerinden birini yaşadık. İnsanlar gelerek hür iradelerini sandığa yansıttılar. Birlik içerisinde bir kongre gerçekleştirdik” dedi.

 

“KOOPERATİFİN SIKINTILARI ÇOK”

Kooperatifteki birlik beraberliğin kongre sonrasında da devam edeceğinin altını çizen Yağız, “Birliğimiz devam edecek. Kooperatifimizin sıkıntıları çok. Göreve başladıktan sonra süratli bir şekilde çalışmalara başlayacağız. Tek derdimiz esnafımıza ve vatandaşımıza hizmet etmektir” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

NİYAZİ YAĞIZ’IN YÖNETİMİ

 

Yönetim Kurulu Asil: Niyazi Yağız, Hasan Pehlivanoğlu, Hasan Duymuş, Bilal Çelik, Ali Demirci, Tarık Aykutalp, Erdoğan Özler, Metin Sancak, Gürkan Aktaş.

 

Yönetim Kurulu Yedek: Hasan Açıkgöz, Ercan Fiydan, Recep Sancak, İsmail Moran, Fuat Bayram, Celalettin Özön, Bahri Kütük, Altan Karakadılar, Abdülkadir Çelebi.

 

Denetim Kurulu: Ersin Arguner, Hamit Fennibay, Turhan Karakaya.

 

Denetim Kurulu Yedek: Kenan Aşkın, Zekeriya Gündoğdu, Erdal Doydum.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem