20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Hürriyet: Bir can lazımsa veririz

Hürriyet: Bir can lazımsa veririz
Siyaset Yazdır

Haber

CHP Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile Genel Merkeze giderek saldırıya uğrayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na destek olan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, "Ülkemizin bekası için bir canımız var lazımsa veririz" paylaşımında bulundu

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan ile önceki gün Ankara'da katıldığı cenaze töreninde saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek olmak amacıyla Genel Merkeze gittiler. Hürriyet, iki vekil ile birlikte fotoğraf vererek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Hürriyet paylaşımında, "Bir canımız var, bu ülkenin bekası; çocuklarımızın mutluluğu için bir can lazımsa veririz. CHP Genel Merkezimizde, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayız" sözlerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem