20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Dedeoğlu: Vatandaş yumruğu sandıkta atar

Dedeoğlu: Vatandaş yumruğu sandıkta atar
Güncel Yazdır

Haber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen saldırıya yönelik açıklama yapan DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, “Vatandaş siyasetçiye yumruğu sandıkta atar. Sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum” dedi

DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Vatandaş siyasetçiye yumruğu sandıkta atar. Taziye yeri dua yeridir. Eğer bir suç varsa cezasını hukuk verir. Her isteyen istediğine yumruk atarsa kamu düzeni zarar görür. Cezada hukuk eksik kalıyorsa ki kalıyor, hukukun sağlanması için adımlar atılmalı. Siyasiler kutuplaştırıcı ve ötekileştirici dilden ve söylemlerden uzak durmalı. Bu ülkenin askeri var, polisi var kimse kendine görev çıkarmamalı. Değerli dostlar bugün şehidimizin cenazesinde sayın Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Terörün gerek sözlü gerek yazılı gerek silahlı ve bombalı gerek ekonomik her türüne lanet olsun” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem