20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Bu atölyeler hem eğlendiriyor, hem de öğretiyor

Bu atölyeler hem eğlendiriyor, hem de öğretiyor
Güncel Yazdır

23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali kapsamında yapılan Çocuk Eğitim ve Eğlence Fuarı, farklı etkinlik ve aktiviteler ile çocuklara eğlence fırsatı sunuyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 11. Kocaeli 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali, Büyükşehir Uluslararası Fuar Merkezi’nde başladı. “Bi Dünya Bilgi” sloganı ile festivale katılan Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri kurduğu 6 farklı atölye standı ile çocukları eğlendirerek öğretiyor.

 

6 FARKLI ATÖLYE

Bu yılki festivale “Bi Dünya Bilgi” sloganı ile katılan Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri Botanik Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Green Box Atölyesi, Tişört Tasarım Atölyesi, Sanal Gerçeklik Atölyesi ve Boyama Atölyesi kurdu. 6 farklı atölye, çocuklara hem eğlence, hem de öğrenme fırsatı sunuyor.  

 

KEYİFLİ DAKİKALAR

Kılavuz Gençlik ve Bilgi Evleri standını ziyaret eden çocuklar, Botanik Atölyesi’nde çiçek dikimi yapıyor. Ahşap Atölyesine katılan çocuklar kendi topaçlarını imal ediyor. Green Box Atölyesi çocuklara farklı efektler ile fotoğraf çekilme şansı veriyor. Tişört Tasarım Atölyesinde çocuklar kendi bakış açısıyla kendi tişörtlerini tasarlıyor. Sanal Gerçeklik Atölyesinde çocuklar dijital dünyada mini bir tura çıkıyor. Boyama Atölyesinde ise çocuklar boya yaparak keyifli dakikalar geçiriyor.

 

Bİ DÜNYA EĞLENCE

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde yapılan 11. Kocaeli 23 Nisan Uluslararası Çocuk Festivali, çocuklara “Bi Dünya Eğlence” fırsatı sunuyor. Birbirinden farklı etkinlik, sanat aktiviteleri, müzikal gösteri, canlı heykeller ve atölyeler ile çocuklar hem eğleniyor, hem de öğrenme fırsatı buluyor.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem