20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Yahya Kaptan Ortaokul Öğrencileri valiyi ziyaret etti

Yahya Kaptan Ortaokul Öğrencileri valiyi ziyaret etti
Eğitim Yazdır

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Yahya Kaptan Ortaokul 5. Sınıf öğrencileri Vali Aksoy’u makamında ziyaret etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Yahya Kaptan Ortaokul Müdürü Hüseyin Gürkaş, Öğretmen Özlem Çüçen ve 5. Sınıf öğrencileri Aydan Özkan ile Selim Akmeşe, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ederek, çiçek takdiminde bulundular.

 

GAZİ, ÇOCUKLARA HEDİYE ETTİ

Ziyarette, Vali Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmada; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bizler için oldukça önemli. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etti ve çocuklarımız da bu bayramı yıllardır kutluyor. Bu anlamda Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmetle, saygıyla anıyoruz. 

 

SİZLERE GÜVENİYORUZ

Geleceğimiz çocuklarımıza emanet bu anlamda sizlerin de en iyi şekilde yetişmesi ve geleceğe iyi hazırlanmaları bizim en büyük arzumuzdur. Yıllar sonra bu makamlarda sizler oturacaksınız. Bunun için kendinizi iyi hazırlamanı ve bu anlamda daha iyi görevlere hazır olmanız lazım. Sizlere güveniyoruz, daha iyi noktalarda yapacağınız bu çalışmalarınızı olan inancım tam. Sizlere, sizlerin şahsında bütün çocuklarımıza başarılar diliyorum ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı da kutluyorum” dedi.

 

İLK İŞİ SOKAK HAYVANLARI OLDU

Daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle temsili olarak Vali olan Yahya Kaptan Ortaokul 5. Sınıf öğrencisi Aydan Özkan yaptığı açıklamada;  “Vali olursam ilk başta sokak hayvanlarına karşı daha duyarlı olunmasını sağlamak istiyorum, çünkü onlara kötü davranılıyor. Daha fazla yemek noktalarının konulmasını istiyorum. İnsan ilişkilerin de güçlendirmek istiyorum” diyen Yahya Kaptan Ortaokul 5. Sınıf öğrencisi Aydan Özkan, Vali Aksoy’a teşekkür etti.

 

HEDİYE VERDİ

Konuşmaların ardından Vali Hüseyin Aksoy, 23 Nisan Ulusal ve Egemenlik Bayramı nedeniyle ziyaretine gelen Yahya Kaptan Ortaokul 5. Sınıf öğrencilerine çeşitli hediyeler vererek, onlarla günün anısına fotoğraf çekildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem