21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Başkan Söğüt’ü duygulandıran hediye

Başkan Söğüt’ü duygulandıran hediye
Güncel Yazdır

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü ziyaret eden dostları, 25 yıl önce çekildikleri fotoğrafını tablo olarak hediye etti

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Körfez Belediye Başkanlığı görevine seçilen makamda tebrikleri kabulü sürdüren Şener Söğüt, ‘dostlarım’ dediği arkadaşlarını ağırladı. Arkadaşları, Başkan Şener Söğüt’e 25 yıl birlikte önce çekilen fotoğraflarından oluşan çerçeveleri takdim edince, oldukça duygu dolu anlar yaşandı. Hediye karşısında oldukça sevinen Söğüt, “Beni o yıllara götürdünüz” dedi.

 

“O GÜNLERİ TEKRAR YAŞADIM”

Üç ayrı fotoğrafın yer aldığı tablolara bakınca o günleri hatırlayan Söğüt, “Muhabbetlerini ve samimiyetlerini her zaman özlediğim dostlarımla geçmiş zamanı ve anılarımızı konuşmak bize güç verdi. Hediyeleri de ayrıca mutlu etti. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Söğüt ve ziyaretçileri, fotoğraflara bakarak o günler üzerine bol bol sohbet etti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem