21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Genç iş adamı Özsoy'dan gazetemize ziyaret

Genç iş adamı Özsoy'dan gazetemize ziyaret
Güncel Yazdır

Haksoy A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özsoy, önceki dün gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu

İlimizin en genç iş adamları arasında yer alan Haksoy A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özsoy, önceki gün gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Özsoy'u Kurucu Başkanımız Hayrullah Demiray ve Genel Yayın Yönetmenimiz Semrel Aşçı ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette genç iş adamı Hakan Özsoy, gazetemizin 9'uncu yaşını kutlayarak başarılar diledi. Daha sonra Özsoy, devam eden ve biten projeleri hakkında bilgi verdi.

 

2011'DE TİCARETE ATILDI

Kocaeli Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Hakan Özsoy, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pre-MBA eğitimi alarak, liderlik ve yöneticilik sertifika programlarını tamamladı. Şu anda da Haksoy A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten genç iş adamı Özsoy, başarısıyla ve insanı değerlere önem veren yönüyle, dürüstlükten taviz vermemesiyle tanınıyor. 2011 yılında ticarete atılan Özsoy'un en büyük hedefi tırnaklarıyla kurduğu Haksoy A.Ş.’yi holdinge dönüştürmek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem