20 Temmuz 2019 Cumartesi

AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri mazbatalarını aldı

AK Parti ve MHP’li meclis üyeleri mazbatalarını aldı
Siyaset Yazdır

Haber

İzmit Belediyesi Meclis Üyesi olmaya hak kazanan 18’i AK Parti’den, 3’ü MHP’den olmak üzere 21 kişi dün adliyeye giderek mazbatalarını aldı

Yerel seçimlerde CHP’li aday Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit Belediye Başkanlığını 10 bin oy farkla kazanmasının ardından AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı sonuçlara itiraz etmiş, son olarak da YSK’ya başvurmuştu. İtiraz sürecinin sonucunda Hürriyet’in başkanlığı değişmezken 18’i AK Parti ve 3’ü MHP’den olmak üzere 21 meclis üyesi dün Adliye’ye giderek mazbatalarını aldı. Mazbatalarını İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı Muhittin Paça'nın elinden alan meclis üyelerini törende AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalcinöz, AK Parti İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İzmit İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer yalnız bırakmadı.

 

SORUMLULUĞUMUZU YERİNE GETİRECEĞİZ

Ardından adliye binası önünde açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Cumhur İttifakı olarak bugün mazbatalarımızı alıyoruz. İzmit’in hayrına olan işlere destek olacağız. İzmit’in hayrına olmadığını düşündüğümüz işlerde de İzmit halkının çıkarları için hareket edeceğiz. İzmit’i 1 gram hizmetten uzak tutmayacağız. Bu bilinçle sorumluluğumuzu yerine getireceğiz” dedi. Güney’in ardından kısa bir konuşma yapan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “MHP olarak birlik içerisinde hareket edeceğiz. İzmit için hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem