20 Temmuz 2019 Cumartesi

Yalçınöz’den asker uğurlaması

Yalçınöz’den asker uğurlaması
Güncel Yazdır

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz beraberinde İlçe Teşkilat Başkanı Murat Örnek ve İlçe Başkan Yardımcısı Adem Köse ile birlikte MHP Yahyakaptan Mahalle Başkanı Murat Dursun’un oğlu Yunus Dursun’un asker uğurlama cemiyetine katıld

Kandıra’nın Çakmaklar Köyünde gerçekleşen asker uğurlama eğlencesine civar köylerden de büyük ilgi vardı. Ev sahibi olarak Çakmaklar Köyü muhtarı Bekir Önür’de asker babasının yanında MHP İzmit İlçe teşkilatını ağırladı. MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz Manisa Kırkağaç’ta komando eğitimi alacak olan Yunus Dursun’a Kur’anı Kerim ve Türk bayrağı hediye ettikten sonra şunları söyledi: “Kuranı Kerim dinimizin, bayrak istiklalimizin sembolüdür. Yunus kardeşimi kahpe teröristlerin korkulu rüyası Jandarma Komandolarının yetiştiği Manisa Kırkağaç’a uğurluyoruz. Bizim kültürümüz işte budur. Sanki bir düğün yapar gibi evladımızı askere uğurluyoruz. Bizde bu ruh olduğu sürece ne bu bayrak iner, ne de ezan susar, ne de bu vatan bölünür. Askerimize hayırlı ve başarılı görevler diliyorum.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem