24 Haziran 2019 Pazartesi

Sijo Yüksel Yılmaz Bodrum’da JKD toplantısındaydı

Sijo Yüksel Yılmaz Bodrum’da JKD toplantısındaydı
Spor Yazdır

Haber

Sijo Yüksel Yılmaz Bodrum’da bir otelde Jeet Kune Do yöneticileriyle hakemlik ve müsabakalar hususunda toplantı yaptı

Dünya Jeet Kune Do Federasyonu Başkan Yardımcısı Sijo Yüksel Yılmaz Muğla’nın Bodrum ilçesinin Turgutreis Mahallesi’nde bir otelde Jeet Kune Do hakem, eğitimci ve yöneticileriyle hakemlik ve müsabakalar hususunda toplantı yaptı. Toplantıya Kocaeli’den Sijo Yüksel Yılmaz ve Antrenör Metin Sırma, Manisa’dan Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı Abdulvahit Alagöz ve Muğla’dan aslen Mısırlı Antrenör Ahmed Wahba ve yardımcısı Ahmet Tarık Demirbaş katıldı.

 

İki gün süren toplantının konusunu Jeet Kune Do’nun Asya Olimpiyatları’na kabul edilmesi ve kuralların olimpiyatlara uygunluğu idi. Ayrıca Sijo Yüksel Yılmaz ile MHK Başkanı Abdulvahit Alagöz’ün Mısır’da birlikte verecekleri ve hafta boyunca sürecek olan hakemlik kursu da görüşüldü. MHK Başkanı Alagöz, hazırladığı müfredatla ilgili bütün sorulara tek tek cevap verdi. Sijo Yüksel Yılmaz da müfredatın JKD felsefesine uygunluğunu dile getirdi. Sijo Yüksel Yılmaz, Antrenör Metin Sırma ve TWF Merkez Hakem Kurulu Başkanı Abdulvahit Alagöz Bodrum’daki toplantıdan sonra Manisa’da gerçekleşecek olan JKD semineri için Muğla’dan ayrıldılar.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem